KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13429124
nr 1342 9124
Ingvar Myrén. Signerad, daterad 83. Olja på duk, 89x91 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 18:39:30
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)